Toptan Sütyen Takımı

 

Kadın iç giyim alanında dikkat çeken ürün parçalarından birisi olan sütyenler, kadınların en önemli parçalarından birisi olarak bilinmektedir. Kadınlar için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan birisi olarak bilinen sütyenler farklı farklı sütyen takımları ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sütyen takımları arasında birçok eşsiz çeşitler yer alırken en sık tercih edilen modeller Çemtaş Tekstil’de yer almaktadır. 29 yılı aşkındır hizmetlerini sürdüren Çemtaş Tekstil, Hatay’da yer alan fabrikası üzerinden Türkiye’nin 81 iline eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Toptan sütyen takımları satıcılar için en önemli kategorilerden birisi olarak bilinmektedir. Kadınların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan sütyen takımları eşsiz modeller ile toptan satışlarında dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Kadınların iç giyim ürünlerinde tercihlerinin arasında yer alan sütyen takımları birçok mağazada satılmaktadır. Tüketiciler pandeminin de etkileri ile birlikte online alışverişlere olan ilgisini maksimum seviyeye getirdi. Karantina süreçlerinde sürekli evde kalan kadınlar alışveriş deneyimlerini ise %100 oranında değiştirdi. Evlerinden çıkamayan bireyler ihtiyaçlarını online ortamlar üzerinden karşılamak zorunda kaldılar. Bu süre zarfı içerisinde ise milyonlarca girişim yayına girerken toptan sütyen takımı satışları da online ortamlar içerisinden gerçekleşti. Satıcılar iç giyim ürünlerini artık online ortamlar üzerinden iş birliği içerisinde olan mağazalara gönderdi. Bu süre zarfı içerisinde ise iç giyim satıcı sayısı artarken toptan iç giyim ürünleri alışverişlerinde ise güvenilir bir toptancıya ihtiyaç duydular. Çemtaş Tekstil ise bu noktada 29 yılı aşkındır verdiği hizmet ile sayısız firmaya profesyonel çözümler üretmektedir.

 

Toptan sütyen takımı satışları içerisinde yer alan Çemtaş Tekstil, Türkiye’nin 81 iline her gün kargo ile gönderim gerçekleştirmektedir. İç giyimden, bebek giyime ve bebek giyimden ise sütyen takımlarına kadar dayanan birçok kategoride sayısız alanda geniş yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’de yer alan birçok sütyen takımlarını Çemtaş Tekstil kendi fabrikası üzerinde üretirken, satıcılara ise gönderimini gerçekleştirmektedir. Sizlerde sayısız çeşit toptan sütyen takımları, farklı kalitelerde yer alan parçalar ile müşterilerinize satışını gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile birlikte toptan sütyen takımı ihtiyaçlarınızı Çemtaş Tekstil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

71 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Anıl 4543 Destekli Sütyen String Takım

Anıl 4590 Bel Aparatı Çıkarılabilen Süngersiz Dantelli Sütyen, Tanga Takım

Anıl 4613 Destekli Saten Sütyen, String Takım

Anıl 4637 Destekli Önden Açılabilir Sütyen, String Takım

Anıl 4638 Destekli Sırtı Şeffaf Sütyen, Tanga Takım

Anıl 4681 Destekli Çıkarılabilir Pelerin 3’Lü Sütyen, String Takım

Anıl 4683 Destekli Sırtı Güpürlü Sütyen, String Takım

Anıl 4693 Destekli Çıkarılabilen Tüllü Bolero Sütyen, String Takım

Anıl 4710 Destekli 3’Lü Çıkarılabilen Tül Pelerinli Sütyen, String Takım

Anıl 4714 Destekli Çıkarılabilir Tül Detaylı Sütyen, Slip Takım

Anıl 4715 Destekli Ek Yakalı Sütyen, String Takım

Anıl 4720 Desteksiz Dantelli 3’Lü Bolero Sütyen, Slip Takım